Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszych zobowiązań i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków. Jednocześnie od lat konsekwentnie się doskonalimy. Wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych kompetencji, lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów.

Jesteśmy nowoczesnym wydawcą, który tworzył innowacyjne rozwiązania ułatwiające dostęp do wiarygodnej wiedzy. W 2008 roku stworzyliśmy platformę edukacyjną IBUK Libra, która udostępnia tysiące książek i czasopism elektronicznych blisko 96% studentów i pracowników akademickich w kraju, zwiększając swój zasób rokrocznie.

Książki PWN oraz PZWL trafiają na półki księgarń naukowych w całym kraju, co zapewnia widzialność naszych tytułów. Dodatkowo wydania elektroniczne oraz papierowe trafiają do wiodących księgarniach internetowych.

Wartości, które leżą u podstaw naszej pracy to: POTRZEBY KLIENTA, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, PRACA ZESPOŁOWA oraz WIARYGODNOŚĆ.

Naszą pasją jest wiedza. To moc wiedzy motywuje nas do działania.

Wydawnictwo PWN powstało w 1951 roku i wciąż wydaje publikacje będące synonimem rzetelnej wiedzy. Wydawnictwo Lekarskie PZWL jest najstarszym lekarskim wydawcą, który działa nieprzerwanie od 1949 roku. Przez dekady oba podmioty przechodziły przez zawirowania polityczne i ekonomiczne obronna ręką, zachowując czołowe pozycję na rynku książki oraz w sercach i umysłach czytelników. Obecnie grupa PWN mieści się w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach przy ul. Gottlieba Daimlera 2.

Do grupy należą również takie spółki jak: Wydawnictwo Szkolne PWN, OSDW Azymut, PolEng, Ravelo oraz SuperMemo World.

Co zyskujesz?

Prestiż

Nasi Autorzy stanowią elitę w swoich dyscyplinach naukowych. Wydanie pracy w PWN oraz PZWL jest synonimem kunsztu metodologicznego, ugruntowanej wiedzy oraz staranności edytorskiej. Szczególnie cenimy Autorów, którzy w klarowny sposób opisują zawiłą rzeczywistość badanego zagadnienia.

Wiarygodność naukowa

Każda publikacja PWN oraz PZWL otrzymuje 80 pkt. do ewaluacji, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Publikacje oceniają niezależni recenzenci. Uzyskanie pozytywnych recenzji naukowych oraz opinii kolegium wydawniczego jest warunkiem koniecznym wydania publikacji.

Profesjonale wsparcie

Doświadczony zespół redakcyjny pracuje nad aspektami językowymi, edytorskimi i składem publikacji. Oferujemy tłumaczenie publikacji na inne języki. Profilujemy umowę zgodnie z potrzebami Autora, realną grupą odbiorców i potencjałem sprzedażowym książki.

Widzialność

Skorzystaj z naszych kanałów dystrybucji. Grupa PWN to ponad 20 księgarń naukowych, dystrybucja wśród klientów największej hurtowni książek naukowych w Polsce – OSDW Azymut. Dodatkowo oferujemy obecność publikacji w największych księgarniach internetowych, łatwy dostęp do publikacji drukowanej i elektronicznej (platforma edukacyjna libra.ibuk.pl, sklep ibuk.pl czy e-księgarnie) oraz, szeroką dystrybucję zagraniczną – Ingram, Amazon i in.

Polecane publikacje

Interpretacja materiałów wizualnych

Analiza konwersacji, dyskursu i dokumentów

Badania fokusowe

Projektowanie badań jakościowych

Prowadzenie wywiadów

Badania jakościowe

Podejście i teoria. Tom 1

Badania jakościowe

Metody i narzędzia. Tom 2

Technika pisania i prezentowania przyrodniczych prac naukowych

Przewodnik praktyczny

Zjawisko customer engagement wśród polskich konsumentów.

Zjawisko customer engagement

wśród polskich konsumentów

Metodologia badań psychologicznych

Wydanie nowe (2019)

Legenda

Księgarnia Internetowa PWN – księgarnia wysyłkowa Grupy PWN, która funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku.

ibuk.pl – to jedna z największych wypożyczalni oraz księgarni internetowych z e-bookami i audiobookami w Polsce.

IBUK Libra – wirtualna czytelnia książek należąca do Grupy PWN. Księgozbiór liczy kilkadziesiąt tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez renomowane oficyny.

pwn-logo-White-bez-apli

Zastanawiasz się nad współpracą z PWN?

Wypełnij formularz i wyślij nam zapytanie. Skontaktujemy się i odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasi Partnerzy

Polecane usługi