Dystrybucja i promocja

Dystrybucja i promocja

Naszym Autorom oferujemy

Wiem, że tym co ceni sobie środowisko akademickie jest skuteczne dotarcie do odbiorców zainteresowanych tematem publikacji. Przeprowadziliśmy badania na siedmiu wiodących uczelniach publicznych w kraju. Większość pracowników akademickich podkreśliła, że jest to wartość, której nie otrzymują w swoim wydawnictwie uczelnianym*.

Dzięki firmie OSDW Azymut działającej w grupie PWN publikacje naszych Autorów mają możliwość dotarcia do każdej księgarni oraz biblioteki naukowej w Polsce oraz setek za granicą. Do Grupy PWN należy również ponad 20 księgarń stacjonarnych w największych ośrodkach akademickich w kraju.

W przypadku formatów e-book wciąż rozwijamy nasze kanały internetowe. Ibuk.pl – platforma skierowana do indywidualnych czytelników oraz IBUK Libra – platforma edukacyjna, to wirtualna czytelnia działająca w blisko 600 bibliotek akademickich, publicznych oraz biznesowych w całym kraju.

Współpracujemy  również z największymi księgarniami internetowymi w Polsce, które sprzedają formaty tradycyjne oraz e-booki. Od lat współpracujemy też z firmą Ingram Content – która zapewnia tytułom obcojęzycznym globalny zasięg.

Promocja

Współpracujemy z organizatorami dziedzinowych konferencji naukowych, dostarczamy egzemplarze recenzyjne do wybranych ośrodków i naukowców, a także czasopism naukowych. Dysponujemy narzędziami marketingowymi, które umożliwiają nam tworzenie kampanii promocyjnych pod wybrane grupy odbiorców.

______

* Badania jakościowe na grupie 40 pracowników akademickich prowadziła firma Dobre Badania na zlecenie Wydawnictwa Naukowe PWN w dniach 21.05-19.07.2019 r.

Twoje korzyści

Widoczność

Dzięki naszej sieci dystrybucji zwiększysz swoją widoczność jako autor naukowy. Dostarczamy pełną ofertę do sieci księgarń naukowych PWN. Nasze platformy oraz partnerskie księgarnie internetowe zapewniają widoczność w sieci.

E-book

PWN to gotowe rozwiązania do dystrybucji publikacji elektronicznej w tym IBUK Libra, czytelnia dostarczająca e-książki do 96% bibliotek uczelnianych w Polsce, to również platforma dla indywidualnych czytelników Ibuk.pl. Współpracują z nami dystrybutorzy ebooków tacy jak Publio, Ebookpoint czy Virtualo.

Rozpoznawalność naukowa

Dzięki rozpoznawalności marki PWN oraz PZWL docieramy do środowiska naukowego w całej Polsce, wpieramy recenzje naukowe w czołowych czasopismach dziedzinowych po wydaniu książki (egzemplarze recenzyjne), prowadzimy firmowe stoisko PWN podczas branżowych konferencji naukowych, sympozjów czy zjazdów oraz targów książki.

 

Polecane publikacje

Interpretacja materiałów wizualnych

Analiza konwersacji, dyskursu i dokumentów

Badania fokusowe

Projektowanie badania jakościowego

Prowadzenie wywiadów

Badania jakościowe. Tom 1

Podejście i teoria

Badania jakościowe. Tom 2

Metody i narzędzia

Technika pisania i prezentowania przyrodniczych prac naukowych

Przewodnik praktyczny

Legenda

Księgarnia Internetowa PWN – księgarnia wysyłkowa Grupy PWN, która funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku.

ibuk.pl – to jedna z największych wypożyczalni oraz księgarni internetowych z e-bookami i audiobookami w Polsce.

IBUK Libra – wirtualna czytelnia książek należąca do Grupy PWN. Księgozbiór liczy kilkadziesiąt tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez renomowane oficyny.

pwn-logo-White-bez-apli

Zastanawiasz się nad współpracą z PWN?

Wypełnij formularz i wyślij nam zapytanie. Skontaktujemy się i odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasi Partnerzy

Polecane usługi