Publikuj z nami!

Zaufaj naszemu 70-letniemu doświadczeniu

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Numer telefonu

Twoja wiadomość

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych, w tym przysługujących praw, znajduje się w Polityce Prywatności, która znajduje się w stopce serwisu.

Współpraca z nami
krok po kroku

Współpraca z nami<br><span>krok po kroku</span>

Zapraszamy do współpracy Autorów zainteresowanych opublikowaniem prac
w Wydawnictwie Naukowym PWN

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy, uzupełnij podstawowe informacje na temat publikacji, którą chciałbyś z nami wydać. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pamiętaj, jeżeli nie zaznaczysz zgody na kontakt mailowy lub telefoniczny, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Wstępna oferta

Po zebraniu od Ciebie wszystkich niezbędnych informacji przedstawimy naszą propozycję wydania i przygotujemy wstępną ofertę.

Propozycja wydawnicza

Propozycja wydawnicza zostanie rozpatrzona w sposób kolegialny i po pozytywnym zaopiniowaniu trafi do niezależnych recenzentów.

Publikacja Twojej książki

Rozpoczną się prace redakcyjne nad Twoją książką. Przy każdej publikacji starannie określamy rzeczywisty krąg odbiorców tematu, odwołując się do naszych doświadczeń oraz badań rynkowych.

Dystrybucja Twojej książki

Oferujemy wielokanałową dystrybucję. Publikacja wprowadzona przez nas na rynek będzie dostępna w księgarniach stacjonarnych, w sieci, na konferencjach i zjazdach naukowych. W przypadku tytułów obcojęzycznych, także za granicą.
Kompleksowo zajmujemy się procesem wydawniczym – od prac redakcyjnych po dystrybucję.
Wydawcy:
Izabela Jaźwińska
izabela.jazwinska@pwn.pl
Katarzyna Rosińskakatarzyna.rosinska@pwn.pl
Adres:Wydawnictwo Naukowe PWN
ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa

© PWN Publikuj z nami