cloud cloud cloud cloud cloud

22.09.2020

Proofreading – nowość w PWN Publikuj z nami

Uruchamiamy nowe wsparcie dla naukowców, których ambicją jest publikowanie w międzynarodowych bazach czy wydawnictwach obcojęzycznych.

Jak wygląda proofreading?

Dla kogo? 

Od lat zajmujemy się redakcją i korektą publikacji naukowych, zdajemy sobie sprawę z tego, że każdemu zdarzają się językowe niedociągnięcia. Częstym wyzwaniem, zwłaszcza w publikacjach anglojęzycznych, jest tak zwany poinglish, czyli dosłowne tłumaczenie fraz z języka rodzimego na język obcy. Chcemy, aby Państwa teksty – niezależnie od tego, czy są to artykuł naukowe, czy teksty dłuższe (rozdziały lub monografie) –  były przyjmowane przez recenzentów i środowisko naukowe jako wiarygodne językowo i merytorycznie. Dzięki korekcie native speakera otrzymacie Państwo także merytoryczne wsparcie w dziedzinie naukowej. Wiele już skrzydeł zostało podciętych przez recenzentów, którzy punktowali w swoich ocenach błędy językowe, składnię czy stosowanie nieaktualnej terminologii. Rozwiązaniem jest proofreading. Każdy z Państwa może skorzystać z naszego doświadczenia i profesjonalizmu, niezależnie od tego, czy chce wydać publikację w Wydawnictwie Naukowym PWN, PZWL Wydawnictwie Lekarskim czy w ważnym czasopiśmie naukowym redagowanym w Bostonie, Cambridge czy Szanghaju.

W naszym portfolio wydawniczym posiadamy wiele tytułów wydanych w języku angielskim i niemieckim. Dodatkowo wspieramy Autorów  językowo i merytoryczne w ponad dwudziestu językach obcych. Zapraszamy do kontaktu.

Wsparcie Autora na etapie uwag i dyskusji recenzenckiej jest opcjonalne.

 

25.06.2020

Chcesz wydać monografię naukową? Latem wybierz PWN

Do 31 lipca br. przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na wydanie monografii bądź publikacji pod redakcją naukową o objętości co najmniej 10 arkuszy wydawniczych (400 000 znaków). Jeśli zdecydujecie się Państwo podpisać umowę z PWN Publikuj z nami, pokryjemy koszty redakcji oraz druku jednego arkusza wydawniczego. Można oszczędzić do 10% kosztów.

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Nasz redaktor odpowie niezwłocznie i poprosi  o zwrotne odesłanie danych niezbędnych do przygotowania kalkulacji pod wydanie.

Nasza kalkulacja jest darmowa. Dodatkowo gwarantujemy druk nakładu do końca 2020 roku. Napisz do nas.

 

 

 

 

23.06.2020

Wybitna Monografia 2020 Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego

 

To już druga w tym roku publikacja PWN Publikuj z nami zauważona przez opiniotwórcze środowisko naukowe. Pani Profesor Iwonie Chrzanowskiej z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza gratulujemy prestiżowej nagrody PTP.

Książka dostępna na:

ksiegarnia.pwn.pl

Comments are closed.

Kompleksowo zajmujemy się procesem wydawniczym – od prac redakcyjnych po dystrybucję.
red. Izabela Jaźwińska:izabela.jazwinska@pwn.pl
red. Katarzyna Rosińska:katarzyna.rosinska@pwn.pl
Adres:Wydawnictwo Naukowe PWN
ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa

© PWN Publikuj z nami